Najpierw wspaniale przygotowane przedstawienie, jakie zgotowali publiczności uczniowie wraz z nauczycielami z Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie, a następnie energetyczny koncert. Wszystko po to by dobrze się bawić i zebrać, jak największą kwotę podczas koncertu charytatywnego "Wyśpiewajmy Marzenia" na zakup niezbędnego sprzętu specjalistycznego dla podopiecznych placówki, który jak zawsze ściąga do Cieszyna gwiazdy dużego formatu, bo z każdy rokiem przybywa artystów polskiej estrady muzycznej, którzy wyśpiewują marzenia dla podopiecznych Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie.

Na scenie Hali Widowiskowo-Sportowej w Cieszynie gościli już Kamil Bednarek, Feel, Golec uOrkiestra, Zakopower oraz Enej. W tym roku gwiazdą szóstej edycji wydarzenia był legendarny zespół IRA, który wywołał wśród fanów równie duże emocje i rozpalił serca publiczności, co jego poprzednicy. 

Równie duże emocje wywołał magiczny spektakl. Misternie przygotowana teatralno-muzyczna adaptacja "Pięknej i Bestii" wyreżyserowana przez Izabelę Tymich przy współpracy z Aleksandrą Kalinowską-Legm, Anną Woźniak, Elżbietą Wójtowicz i Iwoną Niemiec zrobiła na publiczności ogromne wrażenie. Wspaniale dopracowane przedstawienie nie mogło zakończyć się inaczej, jak gromkimi brawami dla młodych artystów.

Organizatorem wydarzenia jest Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych wraz ze Stowarzyszeniem Nasze Dzieci. Szczytną ideę poparł także Burmistrz Cieszyna Ryszard Macura oraz Starosta Cieszyński Janusz Król, obejmując wydarzenie honorowym patronatem. Tradycyjnie już nie zabrakło również atrakcji towarzyszących, jak malowanie twarzy, zabawy z klaunem czy zabawy sportowe, zaś w holu czekały wykonane przez uczniów ZPSWR nietuzinkowe ozdoby.foto i tekst Krzysztof Telma
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter