Konkurs „Cieszyn miastem kwiatów i zieleni” doczekał się w tym roku już swojej 45. edycji. Końcem września w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego wyróżnione zostały ogrody, które w mijającym sezonie zachwycały nie tylko mieszkańców miasta, ale przede wszystkim zachwyciły komisję - Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego oraz członków Towarzystwa Miłośników Ogrodnictwa w Cieszynie. Ocenie poddane zostały nie tylko ogrody prywatne. Komisja zauważyła i doceniła również przestrzeń publiczną i przestrzeń wokół zakładów przemysłowych na terenie naszego miasta.

Nagrodzone zostały także aranżacje balkonów. Podziękowania na ręce uczestników konkursu i organizatorów złożył Burmistrz Cieszyna. Wyróżnieni miłośnicy ogrodnictwa oprócz pamiątkowych dyplomów otrzymali sadzonki magnolii.
Wyróżnieni:

Natalia Tokarska, Fober Ewa Med-Fober Dent, Nord Flam Sp. z o.o., Jerzy i Jolanta Miłaszewicz, Joanna i Wojciech Tobiasz, ks. Zdzisław Grochal - Rzymsko-Katolicka Parafia p.w. św. Elżbiety w Cieszynie, Renata i Tomasz Piechaczek, Barbara i Łukasz Pluta, Andrzej Bizek, Klaudia i Krzysztof Sztefka, Witold i Barbara Wieczorek, Zygmunt Czarnecki, Irena Czarnecka, Karin Walczysko, Maria Hernik-Piotrowska, Bożena i Andrzej Sadlik, Amalia Krzywoń, Alina Szela-Kajstura, Barbara Banot, Joanna Wisełka, Jolanta i Szczepan Kołek, Krystyna i Mieczysław Kwaśny, Gabriela Francuz, Zofia i Rudolf Kania, Krystyna i Józef Gorgól, Wiesława i Stanisław Wiszniewscy, Liliana i Zbigniew Plinta, Barbara i Bogdan Panasiuk, Ewa Kajzar-Zachurzok, Rafał Kurowski, Beata Siostrzonek.


BSK
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter