Zamek Cieszyn i Klub Przedsiębiorcy serdecznie zapraszają do udziału w Spotkaniu Noworocznym połączonym z wręczeniem Paszportów Przedsiębiorcy oraz uhonorowaniem firm – jubilatów. Spotkanie odbędzie się 31 stycznia 2018 roku w sali konferencyjnej w Oranżerii Zamku Cieszyn. Rozpoczęcie o godz. 17.00.

Noworoczne spotkanie Klubu Przedsiębiorcy to czas podsumowań, ale i składania życzeń pomyślności. To również okazja do uhonorowania firm, dla których 2017 rok był jubileuszowym rokiem działalności. W gronie tym znalazły się: Family Tour i King SPA Rusin Spółka Jawna  (25-lecie), F.H.U. “GOLD” Kantor Wymiany Walut Justyna Mokry (20-lecie), Architekt Bartłomiej Buława Biuro Projektów (10-lecie), SPEC Mendera Janusz (10-lecie). W trakcie spotkania wręczone zostaną także Paszporty Przedsiębiorcy. Trafią one do właścicieli firm, które powstały w 2017 roku dzięki współpracy z Klubem Przedsiębiorcy i Zamkiem Cieszyn.

Gratulacje jubilatom złożą Janusz Król, Starosta Powiatu Cieszyńskiego oraz Ryszard Macura, Burmistrz Miasta Cieszyna. Szczegółowy program spotkania na www.zamekcieszyn.pl. Potwierdzenie uczestnictwa do 29 stycznia 2018 (33 851 08 21 wew. 34, 21 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

/fot. Zamek Cieszyn/

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter