11 lipca, 2017 roku odbyła się premiera najnowszego teledysku zespołu ADAM BUBIK pt. "Nie boję się". W 2015 roku ruszył projekt ADAM BUBIK i od tego czasu artysta z pozostałymi muzykami wydaje single i gra koncerty na największych chrześcijańskich festiwalach w Polsce i za granicą. Nie dawno zespół zagrał koncert podczas trwającego w Dzięgielowie Tygodnia Ewangelizacyjnego.

- Oprócz zespołu w składzie Adam Bubík, Szymon Kucharczyk, Tomek Wrzecionko i Tobiasz Itner zobaczycie państwo również dwu młodych bardzo bezpośrednich aktorów z Zaolzia (Franciszek Jopek i Szymon Cieślar). Producentem muzycznym singla "Nie boję się" jest oczywiście kapitalny Miroslaw Stepien - mówią artyści.

Po dwumiesięcznej przerwie zespół ADAM BUBIK przedstawia kolejny teledysk. Jak opisują artyści - tym razem czuć zapach lata, niezliczonych kolorów i smacznych widoków z romantycznych zakątków Cierlickiej zapory. Teledysk został zrealizowany przez Adama Mroza (Deadcat Studio) pod dowództwem reżysera Marek David, który jest nie tylko utalentowanym filmowcem, ale również człowiekiem posiadającym niesamowitą głębię.

Najnowszy teledysk zespołu można zobaczyć KLIK

P. Staroń
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter