"Nie mogę spać" - to już czwarty singiel ukazujący autentyczne zdarzenia z życia Adama Bubika - polsko-czeskiego muzyka, na co dzień wykonującego muzykę worshipową.

- To nasza czwarta najnowsza odsłona singla zespołu Adam Bubik i najpierw postanowiliśmy wydać wersję bez teledysku. Najnowszy singiel zespołu jest efektem współpracy z producentem Mirosławem Stępieniem,  na co dzień basistą w legendarnym zespole Budka Suflera - mówi "Gwiazdce Cieszyńskiej" gitarzysta zespołu Szymon Kucharczyk.

Zespół Adam Bubik powstał w 2015 roku z inicjatywy Adama Bubika - kompozytora, wokalisty, multiinstrumentalisty. Niejednokrotnie w rozmowie z naszą redakcją muzycy podkreślali, iż inspiracją w procesie twórczym całego zespołu odgrywa zawsze Bóg. Zespół w swojej blisko trzy letniej karierze ma za sobą kilka ciepło przyjętych singli oraz szereg koncertów na największych festiwalach muzyki chrześcijańskiej w Polsce oraz poza granicami naszego kraju, m.in. w Czechach i na Słowacji.

Najnowszy singiel pt. "Nie mogę spać" można posłuchać na oficjalnym kanale Youtube zespołu https://www.youtube.com/watch?v=XdEb-05M1d8

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z muzyką zespołu, w której nie brakuje emocji oraz eksperymentowania z różnymi gatunkami muzycznymi, a przede wszystkim słów, które w zamyśle mają rozbudzać wyobraźnię słuchacza i pozostawiać wolną interpretację.

P. Staroń
Fot. https://www.facebook.com/adambubikofficial/
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter