5 listopada, o godzinie 14:30 na lodowisku w Cieszynie, odbędzie się wydarzenie pod nazwą "Holy Wins" - czyli Święci zwyciężają, a my jeździmy na lodzie...

Na wszystkie dzieci, które tego dnia przyjdą na ślizgawkę czeka wiele wspaniałych atrakcji, m.in. gry i zabawy, animacje taneczne, a także: konkursy ze słodkimi nagrodami oraz nauka jazdy dla najmłodszych!

- Bal Wszystkich Świętych to inicjatywa, która ma na celu przybliżenie nam życia świętych, a także zabawę, bo przecież 1 listopada każdy z nas jest solenizantem. W tym roku taki bal odbędzie się także w Cieszynie, będzie miał ciekawą formę, ponieważ wszystkie taneczne animacje odbędą się na ślizgawce - mówi "Gwiazdce Cieszyńskiej" Joanna Kulesza, współorganizatorka wydarzenia.Pomysłodawcą i organizatorem tego wydarzenia jest Duszpasterstwo Młodzieży w Cieszynie. Na ślizganie się w towarzystwie świętych Organizatorzy zapraszają wszystkich - od najmniejszych po największych, jak śpiewała Arka Noego, taki mały, taki duży- może świętym być.

Koszt całej imprezy to 3 zł, niezależnie od wieku, bo w tym dniu każdy ma swoje święto!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wspaniałym wydarzeniu, podczas którego z pewnością nie zabraknie doskonałej zabawy i atmosfery!

P.Staroń