W dniach 25-28 lutego w Cieszynie, odbędą się kolejne rekolekcje "z kawą w tle", organizowane przez ks. dr Andrzeja Kozubskiego i ks. Tomasza Srokę.

Po sukcesie pierwszych rekolekcji "z kawą w tle", które w dniach 13,14,16 i 17 grudnia 2017 roku odbywały się w cieszyńskich kawiarniach, inicjatorzy: ks. dr Andrzej Kozubski oraz ks. Tomasz Sroka już dziś zapraszają na kolejne spotkania z "kawą w tle", podczas których gośćmi specjalnymi będą: O. Wacław Oszajca SJ oraz ks. Grzegorz Strzelczyk.

Pierwsze rekolekcje cieszyły się ogromną popularnością wśród uczestników. Pomysł na rekolekcje wyszedł dość spontanicznie, zaś sama idea przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów.

Od samego początku głównym założeniem było, aby spotykać się w szerokim gronie w cieszyńskich kawiarniach i zastanowić się trochę, nad istotnymi sprawami naszego życia. Sama idea spotkania miała na celu zaproponowanie niestandardowych wspólnych spotkań przy kawie, herbacie, z szeroko rozumianą teologią.

Nie do końca było jednak wiadomo, czy taka forma wspólnego spędzania czasu przypadnie uczestnikom do gustu. Jednak po pierwszym spotkaniu, kiedy do kawiarni przyszło prawie 60 osób, inicjatorzy nie ukrywali, iż przerosło to ich najśmielsze oczekiwania. Podczas kolejnych spotkań frekwencja wśród uczestników była również bardzo wysoka.

Gorąco zachęcamy do udziału w kolejnych spotkaniach "z kawą w tle". Już niebawem zaprezentujemy plakat oraz szczegółowy plan rekolekcji!