Już 18 lutego, w Teatrze im. Adama Mickiewicza odbędzie się kolejny koncert z cyklu #aktywuj DOBRO.

Tym razem na scenie cieszyńskiego teatru zagrają takie gwiazdy jak: Igor Herbut, David Fly, Bartosz Gadja, Maciek Adamczyk. Aktywuj DOBRO jest projektem, który zrodzić się z marzeń o praktyczniej pomocy drugiemu człowiekowi.

- Chcemy poprzez działania kulturalne szerzyć DOBRE słowo, zarażać ludzi DOBRĄ jakością, sztuką którą warto obserwować i tworzyć. Wierzymy, że dawać znaczy pomnażać, a DOBRO to nie tylko popularny slogan, a sedno.Nasze działania motywowane są miłością do drugiego człowieka - mówi Symeon Patryk Czempor.

Artyści przygotowali na tę okazję specjalny program. Nastrojowe, a jednak charakterne dźwięki w połączeniu z wybuchowym humorem stand-uperów zapewnią niezapomniane wrażenia.

Bilety do nabycia w kasie Teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie oraz za pośrednictwem strony internetowej teatru: http://bilety.teatr.cieszyn.pl/buy/default/spectacle/405

Podczas ostatniej edycji aktywuj DOBRO w cieszyńskim teatrze wystąpił zespół "Another Pink Floyd", wraz z pochodzącym z Cieszyna utalentowanym, charyzmatycznym wokalistą Normanem Power. Fotorelację z tego wydarzenia można zobaczyć TUTAJ

Gorąco zachęcamy do udziału w nadchodzącym wydarzeniu!