Wspólnota Matek na Modlitwie ”Miriam” zaprasza wszystkie mamy, a szczególnie z małymi dziećmi na rekolekcje wielkopostne, które odbędą się w dniach 8 - 10 marca, w kościele św. Marii Magdaleny w Cieszynie.

W zakrystii na wszystkie mamy będzie czekać kącik z przewijakiem, gdzie będzie można spokojnie nakarmić lub przewinąć dziecko, zaś w kościele specjalne miejsce z zabawkami i dywanem dla raczkujących dzieci.

Rekolekcje wygłosi ks. Dariusz Kowalczyk z Warszawy, moderator krajowy Ruchu Rodzin Nazaretańskich. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej parafii św. Marii Magdaleny

http://parafiamagdaleny.pl/parafia/wiadomosci/354-rekolekcje-dla-matek-z-dziecmi

Wspólnota Matek w Modlitwie "MIRIAM" z Cieszyna, działa od 2009 roku. Członkinie spotykają się w małych grupach w swoich domach, a raz w miesiącu w Kościele Świętego Krzyża u oo. Franciszkanów.  Dziś na łamach "Gwiazdki Cieszyńskiej" rozmawiamy z panią Anną Bisch, założycielką Wspólnoty Matki w Modlitwie "MIRIAM".

Każda matka, która chciałaby również wziąć udział w spotkaniach Wspólnoty, może przyjść do Kościoła Św. Krzyża w Cieszynie u oo. Franciszkanów.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 21 marca, o godz. 19.00.