8 grudnia 2018 roku odbył się turniej, który rozgrywał się na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2.

Do Cieszyna przyjechały zespoły z Tychów i Dąbrowy Górniczej. Pierwszy mecz odbył się pomiędzy Stela Cieszyn a MOSM Tychy i z pewnością zapierał dech w piersiach. W pierwszej kwarcie znaczną różnicą punktów prowadzili nasi goście - MOSM Tychy, ale Cieszyn starał się wyrównać i po pierwszej połowie wynik wskazywał 19:15 dla naszych gości. Tychy jednak popisały się naprawdę wysokim poziomem i wygrały, uzyskując wynik 67:47.

W drugim meczu, który był starciem MKS Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy widać było, że Tyszan dopadło zmęczenie, ale nie poddali się i wygrali z Dąbrową Górniczą 44:31.

Natomiast w trzecim meczu STELA Cieszyn - MKS Dąbrowa Górnicza, Cieszyn wygrał 71:52.

To był naprawdę ciekawy i emocjonujący turniej!