Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami!


Już 13 stycznia, czyli w najbliższą niedzielę odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Gdzie wolicie się spotkać? Możemy zobaczyć się na Rynku, na Zamku, a także w Browarze. Wydarzenia na naszym cieszyńskim rynku zaczną się już od godziny 9 i będą trwały, aż do późnego wieczora. Dodatkowo od godziny 13:00 o każdej pełnej godzinie odbędą się licytacje. Będziemy mieli również okazję posłuchać dobrej muzyki, zakupić różne rzeczy na kiermaszu, zjeść przygotowane pyszności oraz oddać krew i zrobić coś wspaniałego dla drugiego człowieka. To jednak nie wszystko i z pewnością czeka nas wiele innych ciekawych atrakcji!

Na Zamku również się będzie działo. O 10:00 ruszy Strefa Dziecka. Później czekać na nas będą wszelkiego rodzaju warsztaty oraz pokazy.

Browar przygotował dla nas natomiast mnóstwo śmiechu, bo o 15:00 wystąpi Kabaret Trzeci Wymiar, a od 16:00 do 20:00 będą trwały koncerty!

Sportu również nie zabraknie, bo o 12:00 na Al.Łyska odbędzie się bieg „Policz się z cukrzycą”. Uniwersytet Śląski przygotował dla nas turniej amatorskich drużyn siatkówki, a w Hali Sportowej II LO im. Mikołaja Kopernika będziemy mogli obejrzeć pokaz Krav Magi i turniej tenisa stołowego.

Z pewnością to będzie ciekawy czas. Będziecie?
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter