mat/pras

Lektura, z której "wyrósł" już syn? Romans podarowany na walentynki przez byłego narzeczonego? Leksykon kaktusów – pamiątka pasji sprzed lat? A może zaczytany egzemplarz zeszłorocznego bestsellera wydawniczego, który znasz już na pamięć? Stop!!!
 

Czas na wiosenne porządki w domowej biblioteczce! 

Z pewnością znajdziesz w niej książki - te od dawna już nie czytane, zapomniane lub nawet upchnięte na strychu. Pozwól im oczarować, zaskoczyć czy wzruszyć nowego właściciela. 

Jeżeli jest w Twojej biblioteczce publikacja, której już nie potrzebujesz lub przeciwnie, posiadasz fantastyczną lekturę, którą koniecznie powinien przeczytać ktoś wyjątkowy... 

Nie czekaj – uwolnij książkę z Biblioteką! 

Biblioteka Miejska w Cieszynie ogłasza świąteczną zbiórkę książek, które przyjmować będziemy w siedzibie głównej Biblioteki, przy ul. Głębokiej 15. 

Przekazane Bibliotece wydawnictwa będzie można nabyć za symboliczną kwotę na świątecznym kiermaszu książki używanej, który organizowany będzie w dniach od 1 – 18 kwietnia br. przed budynkiem Biblioteki. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na zakup nowości wydawniczych dla Czytelników cieszyńskiej Biblioteki!
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter