Starostwo Powiatowe zaprasza uczniów i nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych/ ponadpodstawowych Powiatu Cieszyńskiego do udziału w kolejnej edycji konkursu pt.: „Zdrowie po cieszyńsku”, promującego zdrowy styl życia, w połączeniu z kulturą i tradycją Śląska Cieszyńskiego. 


Jak zwykle proponujemy do wyboru trzy kategorie: literacką na bajkę lub baśń, teatralną na scenkę rodzajową oraz edukacyjną na grę towarzyską. Można uczestniczyć we wszystkich lub w wybranej kategorii oddzielnie. Zgłoszenia konkursowe i prace przyjmowane będą do 9 kwietnia do godz. 15.30, w tym bajki i baśnie, wyłącznie na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Finał konkursu z przeglądem zgłoszonych scenek teatralnych oraz nagrodami dla laureatów wszystkich kategorii konkursu odbędzie się 26 kwietnia br. o godz. 10.00 w auli widowiskowej Cieszyńskiego Ośrodka Kultury Domu Narodowego w Cieszynie, ul. Rynek 12 Plakat, regulamin i załączniki są dostępne na stronie: www.powiat.cieszyn.pl,, w „Szybkim Menu” w kategorii „Promocja Zdrowia”, w zakładce „Konkursy z nagrodami”. Gwarantujemy atrakcyjne nagrody, poczęstunek i dużo pozytywnych emocji! 

Kontakt i zgłoszenia: Biuro Promocji Zdrowia Starostwa Powiatowego w Cieszynie przy ul. Bobreckiej 29, pokój 216, tel. 33-4777216, kom. 534 967 028, fax. 33-4777332, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter