W kancelarii parafialnej przy Kościele św. Marii Magdaleny w Cieszynie można zapisać się na wyjazd, na kolejne spotkanie młodzieży na Polach Lednickich w dniu 1 czerwca.

Już 1 czerwca tysiące młodych ludzi - w tym także młodzież z Cieszyna spotka się na Polach Lednickich, by wspólnie się modlić. Tegoroczne spotkanie odbędzie się pod hasłem: "Wiesz, że Cię kocham". Podczas spotkania tradycyjnie odbędzie się moment przejścia przez Bramę Rybę. To będzie już 23 spotkanie młodych na Polach Lednickich i tak jak w poprzednich latach poprzednich nie zabraknie duchowych owoców, które po spotkaniu każdy przywiezie ze sobą do domu.

W programie tegorocznego spotkania na Polach Lednickich przewidziano m.in. błogosławieństwo księży. Tym razem, to młodzi ludzie wyciągną ręce nad kapłanami i będą się modlili o dobrych spowiedników. Wśród  prezentów jakie zawiera tegoroczny pakiet podróżnika, jest pieczęć, na której wypisane jest siglum z Pieśni nad pieśniami, która ma symbolizować, iż każdy z nas został opieczętowany Duchem Świętym w sakramencie chrztu i bierzmowania. A także, że to właśnie Chrystus zapieczętował w każdym swoją miłość.

Koszt wyjazdu wynosi 100 zł, które należy uiścić w kancelarii parafialnej. Ilość miejsc jest ograniczona.

P.Staroń
Foto: R. Zięba
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter