Można pomagać i jednocześnie dobrze się bawić? Przekonaj się sam. Już 11 listopada rusza I Skoczowski Bieg Niepodległości. Do udziału w inicjatywie organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych. Biorąc udział – pomagasz Hospicjum „Otwarte Drzwi”.

Fajnie byłoby kiedyś móc powiedzieć „Miałem dobre życie. Nie przeżyłem go tylko dla siebie”. Każdy dzień niesie nam tak wiele możliwości. Wystarczy je tylko wykorzystać. Niczego nie musimy mieć, niczego inwestować… wystarczy wiara w to, że nasz wysiłek rodzi dobro.

Organizatorem I Skoczowskiego Biegu Niepodległości, który odbędzie się 11 listopada o godzinie 13.30 – jest Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Stowarzyszeniem Przyjaciół Chorych Hospicjum „Otwarte Drzwi”. Należy podkreślić również, że celem imprezy jest upamiętnienie Rocznicy Odzyskania Niepodległości. 

- Start i meta biegu na Stadionie Miejskim „Beskid” im. R. Kukucza przy ul. Sportowej 6 w Skoczowie. Dystans do pokonania to 11 km. Podczas imprezy obowiązuje brak opłaty startowej. Dobrowolne datki przeznaczone zostaną na Hospicjum w Skoczowie – informuje „Gwiazdkę Cieszyńską” Jan Szczypka – menedżer sportu SOSiR Skoczowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, zachęcając do udziału w biegu również mieszkańców Cieszyna, którzy już nie raz pokazali, że warto pomagać.

Przebieg trasy biegu oraz regulamin biegu dostępne są na stronie www.basendelfin.pl. Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy - biegaj i pomagaj.
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter