Jak co roku, w okresie wakacji s. Elżbietanki Cieszyńskie zapraszają na rekolekcje ewangelizacyjne w dniach 2 - 8 lipca do Zabrzega k/ Czechowic-Dziedzic.

- Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Zbliża się wymarzony czas wakacji i urlopów! Doskonała okazja by odnowić swoje siły przy Panu Jezusie. Nie wiesz gdzie i jak?!  ZABRZEG - to jest odpowiedź. Odpocznij przy boku Jezusa w Eucharystii, zasłuchaj się w Jego Słowo i poznaj młode dziewczyny, które chcą żyć radością, którą On daje! - zachęcają do uczestnictwa siostry Elżbietanki.

Rekolekcje rozpoczną się 2 lipca, około godziny 12:30. Koniec przewidywany jest na 8 lipca około godziny 10:00. Koszt rekolekcji to 120 złotych lub dowolna ofiara. Siostry Elżbietanki zapraszają dziewczyny od 7 klasy SP, gimnazjalistki, ze szkół średnich a także studentki.

Tematem rekolekcji będą słowa "Skosztujcie i zobaczcie jak dobry jest Pan".

W sprawie wszelkich informacji można kontaktować się z s. Tarsycją pod numerem telefonu 519 512 925 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tekst: P.Staroń
Foto: Plakat Organizatora
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter