Wraz ze zbliżającymi się wakacjami Park Rozrywki Energylandia we współpracy  z POLREGIO oraz przewoźnikami autobusowymi uruchomił nowe połączenia z Cieszyna, Katowic, Krakowa, Wisły, Szczyrku i Bielska-Białej do Zatora.

Na okres wakacyjny uruchomione zostały bezpośrednie pociągi z Krakowa i Katowic do Zatoru, których godziny przyjazdów i odjazdów są dopasowane do godzin otwarcia parku. Nowe połączenia kursują od 9 czerwca na trasie Kraków - Zator. Natomiast od 20 czerwca pojawią się także pociągi na trasie Katowice - Zator.

Mieszańcy województwa śląskiego oraz stolicy Małopolski mają do dyspozycji codziennie bezpośrednie połączenia z Dworca MDA w Krakowie oraz Dworca Autobusowego w Katowicach aż do 27 października. Energylandia w kooperacji z lokalnymi przewoźnikami uruchomiła także bezpośrednie połączenia autobusowe z Cieszyna przez Wisłę oraz ze Szczyrku przez Bielsko-Białą w cenach 39 zł w obie strony. Autobusy z tych miast będą kursowały codziennie w okresie wakacji od 20 czerwca do 31 sierpnia.

Informacje dotyczące rozkładów jazdy oraz sposobu zakupu biletów zamieszczone zostały tutaj TUTAJ.

Tekst: Klaudia Kiełpikowska

Foto: www.energylandia.pl

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter