-Jeśli w okresie od 1 maja do 30 września 2019 roku planujesz podróż do Cieszyna Kolejami Śląskimi możesz skorzystać z promocyjnej wejściówki do Muzeum Śląska Cieszyńskiego - informuje Muzeum Śląsk Cieszyńskiego. Każdy, kto w Kasie Muzeum okaże ważny bilet Kolei Śląskich obejmujący Cieszyn, będzie mógł nabyć promocyjny bilet wstępu do Muzeum upoważniający do zwiedzenia ekspozycji stałej.

W okresie wakacyjnym Koleje Śląskie zdecydowały się na kontynuowanie akcji pod nazwą "Kolej na muzea". Dzięki akcji każdy, kto zakupi bilet na podróż pociągami Kolei Śląskich będzie miał możliwość wstępu do poszczególnych muzeów - nawet o połowę taniej, a w niektórych przypadkach będzie mógł zwiedzić muzeum zupełnie za darmo. Poprzednia akcja spotkała się z ciepłym przyjęciem, stąd też w tym roku będzie kontynuowana na dużo większą skalę.

Jak to działa? Jeśli w okresie od czerwca do 30 września 2018 roku planujemy podróż do Cieszyna Kolejami Śląskimi możemy skorzystać z promocyjnej wejściówki m.in. do Muzeum Śląska Cieszyńskiego.

W akcji biorą udział drogi łączące ponad 170 stacji w 104 miejscowościach. W akcję zaangażowały się również nasze cieszyńskie instytucje, takie jak: Parafia Ewanegelicko-Augsburska, Muzeum Śląska Cieszyńskiego, Zamek Cieszyn. Każdy, kto w kasach okaże ważny bilet Kolei Śląskich obejmujący Cieszyn, będzie mógł nabyć promocyjny bilet wstępu upoważniający do zwiedzenia ekspozycji.

Zniżka będzie obowiązywać  jeśli pokażemy kasjerowi w muzeum ważny bilet Kolei Śląskich, przy czym należy zaznaczyć, iż musi to być miejscowość, w której znajduje się dana placówka.

Tekst: P.Staroń
Foto: mat/pras
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter