W imieniu Cieszyńskiego Towarzystwa Fotograficznego serdecznie zapraszamy na kolejną edycję najważniejszej w naszym corocznym kalendarzu wystawę fotograficzną, PREZENTACJE CTF.

W tym roku wracamy z jej pierwszą ekspozycją do Domu Narodowego w Cieszynie, kończąc tym samym niepewne czasy związane z brakiem stałej siedziby.
Prezentacje są przeglądem naszej pracy i stanowią wyselekcjonowaną próbkę naszych ostatnich dokonań. Wystawa jest jak zawsze bardzo różnorodna dzięki odmiennej wrażliwości jej twórców. W tym roku spośród naszych członków pokazać swoje prace zdecydowało się 21 autorów. Przepastna MIEJSKA GALERIA SZTUKI 12 pozwoliła na bardziej treściwe prezentowanie ich pracy. Będzie więc z pewnością co oglądać!

Gościem specjalnym CTF'u będzie Monika Mol, wizażystka i stylistka działająca w Cieszynie, m.in. tworząc niesamowite kreacje na potrzeby sesji fotograficznych.

Nie boimy się przesądów!  Wernisaż wystawy odbędzie się 13-tego września w piątek, w MIEJSKIEJ GALERII SZTUKI 12 (Dom Narodowy w Cieszynie - rynek 12), o godz. 18:00.

Prosimy o propagację tego wydarzenia wśród Państwa znajomych. Z nadzieją na wspólne świętowanie otwarcia PREZENTACJI CTF 2019

Michał Kuzyk
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter