Z ogromną radością informujemy, że już niebawem, bo w dniach od 11-15 grudnia rozpoczną się wyjątkowe spotkania, które na stałe zdążyły wpisać się w kalendarz cieszyńskich wydarzeń, czyniąc nasz przedświąteczny czas bogatszym w słowa i doznania. Mowa oczywiście o "Rekolekcjach z kawą w tle", które w tym roku odbywać się będą pod hasłem "Mężczyzną i niewiastą stworzył ich".

Rekolekcje rozpoczniemy w środę 11 grudnia o godz. 19.00 spotkaniem z O. Grzegorzem Kramerem SJ. Myślą przewodnią będą słowa "Słabość jest szansą". Kolejnego dnia (12 grudnia) o godz. 19.00 Ks. dr Leszek Łysień wprowadzi nas w temat "Cielesności jako wyzwania dla tożsamości człowieka". W piątek natomiast (13 grudnia, g. 19.00) O. dr Jacek Poznański SJ, opowie nam, w jaki sposób "Duchowo towarzyszyć kobietom i mężczyznom". 

Sobota (14 grudnia, g. 19.00) obfitować będzie w kolejne wydarzenia, które warto przeżyć wspólnie. Dlaczego?, bo "Są takie noce, przyjacielu, kiedy świat się kończy". Koncert o tym tytule zaprezentują dla nas ks. Leszek Łysień, Marcin Pokusa, Jarek Kąkol i Aleksandra Danielewicz. Wydarzenie prowadzić będzie Miriam Arbrter-Korczyńska.

Ostatni dzień naszych spotkań (niedziela) zakończymy o godz. 11.00 Mszą św. w Kościele Św. Trójcy w Cieszynie, kazanie wygłosi tego dnia ks. dr Andrzej Kozubski. Zapraszamy na "Rekolekcjach z kawą w tle".
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter