Szykuje się kolejna muzyczna uczta w cieszyńskiej kawiarni Tramwaj Cafe! Na akustyczne Mikołajki zaprasza bowiem Wojciech Misiuga "Misiasty", który koncertem w "tramwaju" zamyka tegoroczną trasę koncertową.

"Muzyka musi wypływać z serca, by była prawdziwa" - takie motto przyświeca artyście, który wystąpi w mikołajkowy wieczór w Tramwaj Cafe. Misiasty wystąpi w Tramwaj Cafe po raz drugi. Pierwszy koncert okazał się strzałem w dziesiątkę - wszystkie miejsca były zajęte, a słuchacze po kilku bisach pytali "kiedy powtórka?".

Na koncercie będzie można usłyszeć wersje akustyczne znanych, polskich piosenek sprzed lat, a także autorską twórczość muzyka. Nie zabraknie również świątecznego akcentu.

Misiasty, czyli Wojciech Misiuga wystąpi w piątek, 6 grudnia o godz. 18:00 w wagonie cesarskim kawiarni Tramwaj Cafe. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

O artyście: Wojciech Misiuga – wokalista, kompozytor, multiinstrumentalista, autor tekstów. Swoją przygodę z muzyką zaczął na gitarze basowej w 2006 roku, gdy jego brat zaproponował mu dołączenie do jego zespołu, z którym zagrał kilka koncertów w Polsce. Jako samouk poszukiwał swojego ulubionego instrumentu i doświadczył gry na m.in harmonijce ustnej, pianinie, gitarze klasycznej, skrzypcach oraz gitarze elektrycznej, na której tworzy dotychczas. W roku 2012 wyjechał na Islandię, gdzie nagrał płytę "Freedom". Do kraju wrócił w 2017 roku rozpoczynając swoją działalność koncertową z projektem zatytułowanym „Misiasty”.

Informacja prasowa.

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter