pixabay.com/pl

Akademia Wyższej Szkoły Biznesu zaprasza do udziału w największym wydarzeniu szkoleniowym w południowej Polsce - Tygodniu Bezpłatnych Szkoleń Akademii WSB.
W dniach 9-15 lutego Akademia WSB organizuje w 6 miastach ponad 60 bezpłatnych, certyfikowanych szkoleń. To okazja nie tylko do tego, by poszerzyć swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności, ale również poznać uczelnię od środka i spotkać się z wykładowcami.
Z myślą o wszystkich chętnych przygotowano praktyczne szkolenia z obszarów, w zakresie których Akademia WSB prowadzi studia podyplomowe. Szkolenia prowadzone są przy pomocy nowoczesnych metod dydaktycznych tj. case studies, gry decyzyjne czy action learning i opierają się przede wszystkich na praktycznej wiedzy naszych ekspertów.

Wśród miast, w których odbędą się szkolenia (Dąbrowa Górnicza, Żywiec, Kraków, Olkusz, Bielsko Biała) nie może oczywiście zabraknąć Cieszyna. Zarządzanie, HR i kadry, rozwój osobisty… to tylko mała część tego, z czym "oswajać" będą nas goście i prelegenci Bezpłatnych Szkoleń Akademii WSB.

Przygotowano również specjalny blok szkoleń dla nauczycieli m.in. z zakresu: komunikacji i pracy z dzieckiem ze specjalnymi potrzebami oraz trudności występujących u dzieci. Nie zabraknie również emocji oraz kształtowania kompetencji i umiejętności uczniów. To jednak jeszcze nie koniec. GET READY FOR MORE… czyli Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB odpowie na pytania: Jak rozwijać swoje AQ i osiągać ponadprzeciętne wyniki? Jak budować zaufanie i dobre relacje w biznesie? Jakie zmiany w prawie pracy czekają na nas w 2020 roku? Jakie światowe trendy zmienią nasze życie i pracę, czyli świat 2025! Jaką rolę odgrywa sztuczna inteligencja w życiu i biznesie?

Warto przypomnieć, że w poprzedniej edycji wzięło udział prawie 6 tys. uczestników.

Szkolenia w Cieszynie odbędą się w Wydziale Zamiejscowym przy ul. Frysztackiej 44. Każdy z uczestników Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń otrzyma certyfikat uczestnictwa.
Aby wziąć udział w szkoleniach, należy wcześniej zarezerwować miejsce. Program, szczegółowe informacje o szkoleniach oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się TUTAJ
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter