Duet, który powstał na przełomie ubiegłego lata i jesieni zagrał w minioną sobotę w wagonie cesarskim Tramwaj Cafe. Muzyka, którą zaprezentowali młodzi muzycy pochodzący z Pszczyny i Tychów rozgrzała publiczność, która z chęcią wsparła zespół Chłodno w zbiórce środków na wydanie debiutanckiej płyty.

- Pierwszy raz przyszło nam grać w tak wyjątkowym i klimatycznym miejscu. Wszystko się zgadzało - od wystroju, przez pyszne jedzenie, aż po wspaniałych ludzi, zarówno właścicieli jak i gości. Pomimo chłodu na zewnątrz i w naszej nazwie, w Tramwaj Cafe zostaliśmy przyjęci bardzo ciepło – komentuje sobotni występ w Tramwaj Cafe wokalista i gitarzysta zespołu Chłodno Szymek Pałyz.

Ponad godzinne spotkanie z zespołem Chłodno było okazją do symbolicznego powrotu do radości i zabawy kojarzonych z letnimi wieczorami, które z czasem zmieniają się w melancholijny wydźwięk nieubłaganie następującej po lecie jesieni.

- Nastrojowa muzyka zespołu Chłodno idealnie wpisała się w charakter naszego tramwaju. Łączyła w sobie bowiem to co dalekie i bliskie. Cieszymy się bardzo, iż udało się nam choć trochę wspomóc realizację ambitnych planów zespołu Chłodno, który obiecał wrócić do Tramwaj Cafe jak tylko wyda swoją debiutancką płytę – komentują organizatorzy koncertu.

Informacja prasowa.
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter