Organizatorzy w zaproszeniu na te rekolekcje napisali: „Temat, którego dotykamy jest bardzo osobisty i trudny, dlatego czasami małżonkowie wolą przyjechać z daleka, by czuć się bezpiecznie”. Duszpasterstwo Akademickie “Martyria” z Bydgoszczy zaprasza na trzecią edycję rekolekcji pod hasłem: „Gdy czekanie na dziecko boli…” dla małżeństw starających się o potomstwo.

Rekolekcje odbędą się w dniach 29.02-01.03.2020 r. w ośrodku szkoleniowym Caritas w Przysieku, w pięknym i malowniczym miejscu tuż za Toruniem.

W programie zaplanowano Eucharystię, adorację, przykłady biblijne. Podczas rekolekcji będzie obecny kapłan, służący posługą w sakramencie pokuty i pojednania, otwarty na rozmowę i pytania. To okazja do dialogu małżeńskiego, spotkań z innymi małżeństwami i wysłuchania świadectw par, które zmagały się z niepłodnością. Nie zabraknie spotkań ze specjalistami w dziedzinie psychologii i medycyny. Poruszone zostaną tematy adopcji i naprotechnologii.

Całkowity koszt rekolekcji wynosi 320 zł od małżeństwa. Opłata obejmuje zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych i wyżywienie (od obiadu w sobotę do obiadu w niedzielę włącznie, przerwy kawowe).

Jeśli brak środków finansowych miałby uniemożliwić udział w rekolekcjach, prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na temat ośrodka więcej informacji na www.osrodek.torun.caritas.pl i w zakładce „Dojazd”.

Diecezja bielsko-żywiecka.

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter