Ruszył nad Olzą „Camping Pod Czarnym Bocianem”. Po okresie stagnacji turystycznej znów możemy swobodnie podróżować i cieszyć się wolnością. Wakacje to czas wielu podróży i przygód, które można właśnie rozpocząć tu nad Olzą. Na ten weekend miłośnicy caravaningu obrali kierunek na Cieszyn, biorąc udział w otwarciu miejsca, które ma szansę wpisać się i pozostać na szlaku turystycznych wypraw miłośników caravaningu na dłużej.

Moda na spędzanie wolnego czasu pod namiotem, zwłaszcza w ostatnim czasie wzrasta. Coraz więcej rodzin decyduje się spędzić wakacje w miejscu dającym poczucie wolności. Takim bez wątpienia jest pole campingowe zatopione w otaczającej zieleni i licznymi atrakcjami. Blisko stąd zarówno do licznych atrakcji turystycznych jak i do zlokalizowanych tuż obok obiektów sportowo-rekreacyjnych.

W piątek pojawili się pierwsi goście, których wita pod drzewem para czarnych bocianów. Wśród pięknej zieleni stanęły namioty, przyczepy kempingowe i kampery. Wokół nich pojawiła się też mała gastronomia. Przed ośrodkiem działa już także staw kajakowy. Można nie tylko wypożyczyć kajak czy rowerek wodny, ale również chwilę poplażować na leżakach w cieniu starych, kołyszących się kasztanów.

Foto i tekst Krzysztof Telma

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter