Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka z cyklu w "W sieci wartości", w którym gościem była Pani Sara Dąbrowska, doktorantka UJ, historyczka sztuki.

Tym razem Cieszyński Klub Inteligencji Katolickiej ma zaszczyt zaprosić wszystkich do obejrzenia kolejnego wywiadu z cyklu "W sieci wartości", a motywem przewodnim jest "Piękno". Gościem, który podzielił się z Bartoszem Frydrychowskim swoimi przemyśleniami jest pani Sara Dąbrowska, doktorantka UJ, historyczka sztuki.

- W tym filmie porozmawiamy o wartości nie stojącej na najwyższym podium hierarchii - o pięknie. Czym jest piękno, czy jest ważne, jakie inne wartości reprezentuje sztuka chrześcijańska i o tym jak niektórym wytworom ludzkich rąk daleko do miana sztuki usłyszycie od Sary Dąbrowskie - mówi Bartosz Frydrychowski, prezes cieszyńskiego Klubu Inteligencji Katolickiej, pomysłodawca oraz inicjator wywiadów.

Gorąco zachęcamy wszystkich do obejrzenia, komentowania, zadawania pytań i pomysłów do kolejnych rozmów o wartościach w ramach cyklu "W sieci wartości".

- Bardzo ciężko w tym czasie o zorganizowanie spotkania, czego powodem jest pandemia. Od kilku miesięcy KIK był w pewien sposób uśpiony i pomysłem wywiadów online spróbujemy go trochę wybudzić, przeczekać ten czas - mówi "Gwiazdce Cieszyńskiej" Bartosz Frydrychowski.

Gorąco zapraszamy do obejrzenia!

P.Staroń
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter