Cieszyński Ośrodek Kultury "Dom Narodowy" i Miasto Cieszyn zapraszają wokalistów i zespoły muzyczne tworzące autorską muzykę do udziału w Cieszyńskim Przeglądzie Twórczości Autorskiej "Usłysz Mnie!".

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które ukończyły 16 lat i zamieszkują powiat cieszyński. Nagrodą w konkursie dla laureatów jest możliwość występu podczas imprez plenerowych, organizowanych przez COK „Dom Narodowy” w 2021 i 2022 roku.

Dodatkowo laureat pierwszego miejsca otrzyma nagrodę w postaci profesjonalnej sesji nagraniowej 4 utworów (Audio-video), zrealizowanej przez pracowników COK. Uczestnicy Konkursu zgłaszają dwa utwory, które muszą być autorskie, lub skomponowane/napisane specjalnie dla wykonawcy. Utwory zarejestrowane w formie audio-wizualnej w formacie MP4 należy nadesłać wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wiadomości wpisując "Konkurs muzyczny". Zgłoszenia przyjmujemy w terminie od 22 marca 2021 r. do 30 kwietnia 2021 r. Więcej informacji: tutaj.

COK
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter