/mat.pras/

W związku z awarią kanalizacji ogólnospławnej zamknięta została do odwołania ul. Kolejowa na wysokości stacji paliw. Objazd kierowany jest ulicami Wyspiańskiego - Chrobrego - Bobrecka. W celu upłynnienia ruchu została wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Bobrecka - Korfantego.
Prosimy kierowców o ostrożną jazdę.

Z 19.07.2021

- Rano otrzymaliśmy informację, że jest zniekształcona nawierzchnia w ulicy Kolejowej. Na miejsce udały się służby Zakładu Gospodarki Komunalnej i Miejskiego Zarządu Dróg. Chciano ocenić uszkodzenie poprzez m.in. kamerowanie kolektora kanalizacji sanitarnej, która biegnie w ul. Kolejowej. W obecności służb doszło do zapadnięcia się nawierzchni. Wstępnie możemy przypuszczać, że został uszkodzony kolektor kanalizacji sanitarnej, gdzie woda – także w wyniku ostatnich intensywnych opadów – wypłukiwała częściowo konstrukcję drogi – wyjaśnia wiceburmistrz Major.

Teren został zabezpieczony przez służby miejskie i Państwowej Straży Pożarnej. Trwa szacowanie i analizowanie przyczyn. Uszkodzony odcinek ul. Kolejowej został zamknięty. Prosimy do stosowania się do znaków i wytyczonych objazdów: ulicami Wyspiańskiego - Chrobrego - Bobrecką.

W celu upłynnienia ruchu została wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Bobrecka - Korfantego.
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter