Jak wygląda moja relacja z Jezusem? Jak rozeznać, czego Bóg ode mnie oczekuje? Być może jesteś w grupie osób zadających sobie takie pytania. Organizatorzy zapraszają na Dzień skupienia dla rozeznających powołanie. Odbędzie się on 27 listopada w murach seminarium krakowskiego przy ulicy Podzamcze 8. Adresowany jest do młodzieży męskiej: uczniów szkół średnich, absolwentów, studentów oraz wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad swoim życiowym powołaniem. Zapisy potrwają do 24 listopada!

W planie dnia przewidziane są: Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu, konferencja ojca duchownego, krąg biblijny, wspólne posiłki, rozmowy z księżmi i klerykami. Dodatkową atrakcją będzie wizyta w Katedrze Wawelskiej. “Dzień Skupienia to dobra okazja do zadania pytań dotyczących formacji i na odkrywanie swojej chrześcijańskiej tożsamości. Przewidziany jest również czas na osobistą modlitwę oraz możliwość indywidualnej rozmowy z ojcem duchownym” – zachęcają organizatorzy.

Mamy nadzieję, że ten dzień pozwoli wszystkim zainteresowanym odpocząć w Bożej obecności, nabrać potrzebnych sił oraz usłyszeć Głos Wołającego. Zapisy (formularz na stronie internetowej seminarium) będą trwały do 24 listopada.

Wszelkie dodatkowe pytania można przesyłać drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter