Drodzy Rodzice – jeśli szukacie przedszkola, w którym Wasze dziecko będzie szczęśliwe, radosne i bezpieczne… w którym będzie rozwijało swoje pasje, przeżywało niesamowite przygody, zdobywało wiedzę i poznawało świat – zapraszamy do Katolickiego Przedszkola im. Dzieciątka Jezus w Cieszynie. Tu każdy dzień rozpoczynamy z uśmiechem, bo zależy nam na tym, by Wasze pociechy spędzały z nami szczęśliwy i beztroski czas, a Wy Drodzy Rodzice – żebyście zawsze byli spokojni o ich rozwój i edukację.


Niezmiennie naszym celem jest tworzenie miejsca, w którym dzieci czują się ważne, doceniane i kochane. Ale też miejsca, w którym zdobywają cenne doświadczenie, zawierają cudowne przyjaźnie, odkrywają i rozwijają zainteresowania. A nad tym wszystkim czuwają nauczyciele, pełni pasji, kreatywności i uwagi na drugiego człowieka.


Dodatkowo możemy Wam Drodzy Rodzice obiecać, że Wasze dzieci każdego ranka będą wstawały i maszerowały z uśmiechem do swojego przedszkola. Zresztą przekonajcie się sami. Właśnie trwa nabór do Katolickiego Przedszkola w Cieszynie na nowy rok szkolny 2022/2023.

Jak zapisać dziecko do naszego przedszkola? Należy pobrać ze strony internetowej KARTĘ ZGŁOSZENIA DZIECKA DO KATOLICKIEGO PRZEDSZKOLA IM. DZIECIĄTKA JEZUS W CIESZYNIE następnie, prosimy Was o wypełnienie jej i dostarczenie do placówki. Możecie to zrobić osobiście lub drogą mailową. 

Chcemy, żebyście wiedzieli również, że jeśli Wasze dziecko ma specjalne potrzeby edukacyjne, przedszkole zapewni mu opiekę wykwalifikowanej kadry i terapię dopasowaną do jego potrzeb oraz wczesne wspomaganie rozwoju. Wiemy, jakie to ważne.

Chcecie wiedzieć jeszcze więcej o naszym przedszkolu?
🔹 otwarte jest od 6:30 do 16:30
🔹 przyjmuje dzieci od 2,5 do 6 r.ż.
🔹 ma własną kuchnię, która przygotowuje zbilansowane posiłki również dla alergików
🔹 zapewnia kompleksową opiekę z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej
🔹 ma bogatą ofertę edukacyjną: język angielski, zajęcia umuzykalniające, Plastykę Smyka, zajęcia logopedyczne, zajęcia z psychologiem
🔹wyposażone jest w nowoczesny sprzęt multimedialny tj.; monitor i tablicę interaktywną, dywan interaktywny, robot Photon oraz usprawniający ogólny rozwój dziecka...

❤️ Dobrym przykładem chcemy uczyć dzieci – patrzeć, rozumieć i kochać, dlatego serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola również dzieci z Ukrainy.

- Dzieci bardzo szybko potrafią się porozumieć, dla nich nie istnieją żadne bariery, nawet język nie jest istotny. One po prostu czują swoim sercem. I zawierają dziecięce przyjaźnie tak naturalnie i spontanicznie, że my dorośli możemy im tylko tego pozazdrościć i być dumni, że tak piękny owoc, daje nasze wychowanie, a przede wszystkim przykład, który zawsze rozpoczyna się od nas, rodziców – mówi pani Kasia, mama pięciolatki.


Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej przedszkola: https://kp.dziedzictwo.org.pl/ oraz pod numerem telefonu 451 151 720. Nasze przedszkole liczy 6 oddziałów, trzy mieszczą się w budynku przy ul. Pokoju 5, kolejne trzy w budynku przy Placu Dominikańskim 3. Przy obu budynkach znajdują się piękne ogrody wyposażone w place zabaw. Zapraszamy. 
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter