Udając się do Bawialni ze swoją pociechą mamy okazję do miłego spędzania czasu, chwili relaksu a także do wymiany osobistych doświadczeń w opiece nad dziećmi. W "Bawialni" organizowane są także zajęcia na basenie, placu zabaw czy najzwyczajniej w świecie - na łonie natury. Warto dodać, że mamy możliwość poszerzenia naszej wiedzy, na przykład na temat poprawy jakości życia i zdrowia, a także przekazania dziecku zdrowych nawyków. Na kiermaszach organizowanych przez Bawialnię, istnieje również możliwość wymiany niepotrzebnych już zabawek, ciuszków!

- Spotkania są urozmaicone: od takich, gdzie dzieci mogą swobodnie się bawić z innymi maluchami, a rodzice wymieniać doświadczeniami, po spotkania ze specjalistami. Do tej pory między innymi w Bawialni gościli: logopeda, fizjoterapeuta, specjalistka od chustonoszenia, lekarz pediatra, dietetyczka i wiele innych osób, które dzieliło się z nami swoim doświadczeniem i wiedzą... - mówi "Gwiazdce Cieszyńskiej" pani Joanna Czerkowska.

W ciągu dwuletniej działalności, Klub z powodzeniem wprowadził wiele ciekawych atrakcji, które okazały się dużym sukcesem.

- Dziewczyny, które aktywnie w Klubie działają, dbają także o dodatkowe atrakcje, takie jak piknik rodzinny latem, Mikołajki, Dzień Dziecka itp. Klub posiada salę zabaw na terenie hotelu Mercure na ulicy Motelowej w Cieszynie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Bawialni ze swoim maluchem - dodaje pani Joanna Czerkowska.

Warto dodać, że już niebawem - bo od 11 stycznia, ruszają spotkania w dwóch grupach: 12-14 mamy z maluszkami do 1,5 roku oraz 16-18 mamy z małymi dziećmi powyżej 1,5 roku.

Zachęcamy wszystkie mamy ze swoimi pociechami, do odwiedzania Bawialni. To wspaniałe miejsce, pełne ciepła, miłości, w którym każde dziecko i każda mama, z pewnością na nudę nie będzie narzekać.

/Patryk Staroń
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter