Kochane Dzieciaki :) Centrum „Kontakt” Stowarzyszenia Pomocy Wzajemnej „Być Razem” zaprasza na zimowe ferie. - Będzie „wesoło i zimowo” - zapewniają organizatorzy wydarzenia.

Zaproszenie skierowane jest do dzieci z Gminy Cieszyn w wieku 6-13 lat. Zajęcia odbędą się w drugim tygodniu ferii tj. od 23.01.2017 do 27.01.2017 (od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 14.00). - Wciąż wolne miejsca czekają na uczestników... – informuje Katarzyna Kauer, psycholog i psychoterapeuta Stowarzyszenia „Być Razem”.

Jedno jest pewne, podczas „wesołych i zimowych” ferii, żadne dziecko nie będzie się nudziło. Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji. Prowadzący zapewniają cała gamę różnorodnych zajęć, od artystycznych – obejmujących zajęcia plastyczne przez ceramiczne, aż po integracyjne. Będzie również sporo ruchu w formie zabaw na świeżym powietrzu. Nie zabraknie wyjść na lodowisko i ściankę wspinaczkową. Oczywiście organizatorzy zadbają również o posiłek, w formie drugiego śniadania. Każde dziecko liczyć może na opiekę pedagogiczną i twórczo, aktywnie, a przede wszystkim ciekawie spędzony czas.

Zapisy i szczegółowe informacje w biurze Centrum „Kontakt”, ul. Ks. Janusza 3 lub pod nr tel. 33 479 54 55. Projekt współfinansowany ze środków Gminy Cieszyn.


Barbara Stelmach-Kubaszczyk
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter