Od kilku dni trwa internetowe głosowanie w konkursie Serwisu Samorządowego PAP na najlepszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Funduszy Europejskich.

- Właśnie ruszyło głosowanie internetowe w konkursie Serwisu Samorządowego PAP na najlepszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Funduszy Europejskich. Laureatów konkursu wybiorą internauci. Zapraszamy do oddawania głosów na Miasto Cieszyn - czytamy na profilu Miasta Cieszyna.

Wśród "kandydatów" znalazł się "Szlak cieszyńskiego tramwaju” w skład, którego wchodzą zmodernizowany Rynek, ulica Głęboka i Zamkowa w Cieszynie, a także ulicę Dworcowa (Nádražní) w Czeskim Cieszynie, symboliczne oznaczenie szlaku, od jego pierwszego przystanku na ul. Bielskiej w Cieszynie do ul. Dworcowej (Nádražní) w Czeskim Cieszynie, ustawienie tablic informacyjnych z mapą trasy w miejscach dawnych przystanków z opisami i kodami QR, a także tablice informacyjne na początku i na końcu szlaku. "Transgraniczne Centrum Informacji Turystycznej" wybudowane przy Moście Przyjaźni gdzie m.in. stanęła replika tramwaju.

Zagłosować można tutaj TUTAJ

Głosowanie konkursowe potrwa do poniedziałku, 19 lutego, do godz. 12.00.

Zachęcamy do głosowania!

Tekst i foto: P.Staroń
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter