Sympatykom mocnych wrażeń sobota upłynęła w Cieszynie pod znakiem odbywającego się po raz trzeci Memoriału Adolfa "Bolko" Kantora.

Jak zwykle kibice mogli liczyć na wieczór pełen wrażeń i emocji w duchu sportowej rywalizacji. W Hali Widowiskowo-Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków kilkuset kibiców zagrzewało do walki nie tylko zawodników miejscowego Octagonu Team Cieszyn, czy Daas Bersekers Team Bielsko-Biała, ale również zawodników z Ukrainy.

Mimo, iż od śmierci bohaterskiej postawy legendarnej postaci znad Olzy, minęło już ponad pół wieku, historia utalentowanego mistrza boksu wciąż jest tutaj żywa i dla wielu młodych "gladiatorów" z cieszyńskiego klubu staje się wzorem i motywacją do doskonalenia swoich umiejętności.

W walce wieczoru sympatycy Gali MMA zobaczyli w klatce zawodnika kategorii średniej Pawła Brandysa z Bielska-Białej, który pokonał już w pierwszej rundzie gościa z Ukrainy Denisa Vygovsky'ego.

Sportowym zmaganiom kibicował również Burmistrz Cieszyna Ryszard Macura, gratulując jednocześnie zwycięzcy kolejnej wygranej.foto i tekst Krzysztof Telma
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter