Wiele atrakcji i dużo wrażeń czekało na wszystkich, którzy zdecydowali się spędzić sobotnie popołudnie na rodzinnym festynie szkolnym w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Świętej Rodziny w Cieszynie.

Majówkowy festyn w "Katoliku" to już tradycja gwarantująca wiele atrakcji i niespodzianek, nie inaczej było także w tym roku, gdzie wspólnie spędzony czas na terenie placówki upłynął wszystkim pod znakiem wyśmienitej zabawy. To czas dobrej zabawy, ale także wspólnych rozmów, wymiany doświadczeń i wzajemnego poznawania się. Taka integracja pozytywnie wpływa na nawiązywanie przyjacielskich relacji między całą wspólnotą, którą trudno odczuć w dużych placówkach szkolnych. Wszystkim uczestnikom dopisywał znakomity humor, radość ze wspólnej zabawy i trudno się temu dziwić, bo ilość i różnorodność przygotowanych atrakcji mogła pozytywnie zaskoczyć.

Występy artystyczne, mały pokaz mody czy przedstawienie w wykonaniu uczniów z kółka teatralnego był tylko przedsmakiem do dalszej zabawy. Nie zabrakło również gier, konkursów, sportowej rywalizacji jak i zajęć tematycznych. Wspaniała zabawa, to także zasługa rodzinnej atmosfery, o którą dbają pedagodzy, rodzice jak i sami uczniowie aktywnie włączając się w przygotowanie imprezy. Dopełnieniem majówkowej zabawy był obfito zaopatrzony bufet, całe mnóstwo pyszności jak i domowych smakołyków przygotowanych przez szkolną kuchnię oraz samych rodziców, które mogły poskromić największego łakomczucha.

foto i tekst Krzysztof Telma

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter