/mat.pras/

Przed nami kolejna edycja Kursu Małżeńskiego w wersji online. Serdecznie zapraszamy pary małżeńskie do spędzenia z prowadzącymi siedmiu wieczorów, które pomogą Wam umocnić więź małżeńską oraz pogłębić wzajemne relacje.

Kurs ten ma wzmacniać więzi między małżonkami, albo je odbudować, jeśli czują, że nieco osłabły. Jego zadaniem jest wyposażyć małżonków w narzędzia do budowania mocnych fundamentów małżeństwa, które pozwolą na wspólne rozmowy i marzenia o przyszłości także po jego zakończeniu.

Każda para pracuje indywidualnie, nikt nie nadzoruje ich pracy, ani nie pyta o szczegóły. W trakcie sesji przewidziany jest czas na przedyskutowanie poruszanych zagadnień. Nie ma w nim dobrych i złych odpowiedzi.

- Chcemy wesprzeć Was, niezależnie od tego, jak długo jesteście razem, czy jesteście w dobrym miejscu Waszego małżeństwa, czy przeżywacie trudności. Mamy nadzieję, że ten kurs pozwoli Wam lepiej poznać siebie nawzajem i pielęgnować bliską więź - czytamy na stronie Diecezji Bielsko-Żywieckiej. 

Start 12 maja o godzinie 18:30 na platformie ZOOM.
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter