/źródło: canva/

Proboszczowie i administratorzy

Ks. Krzysztof Błachut – emerytura

Ks. Stanisław Kozieł – emerytura

Ks. Paweł Nowak – mianowany administratorem parafii Jezusa Chrystusa Odkupiciela w Czechowicach-Dziedzicach

Ks. Zbigniew Paprocki – mianowany rezydentem parafii Świętego Józefa w Bielsku-Białej

Ks. Janusz Ponc – mianowany administratorem parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Głębowicach

Ks. Jerzy Pytraczyk – mianowany administratorem parafii Świętego Jana Chrzciciela w Brennej

Ks. Marcin Suchanek – mianowany administratorem parafii Świętego Floriana w Żywcu Zabłociu

Ks. Czesław Szwed – emerytura

 

Diakoni

Dk. Adam Bajorek – praktyka duszpasterska w parafii Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Andrychowie

Dk. Kacper Biłyk – praktyka duszpasterska w parafii Świętego Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej

Dk. Piotr Kania – praktyka duszpasterska w parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Skoczowie

Dk. Dominik Opyrchał – praktyka duszpasterska w parafii Świętej Marii Magdaleny w Cieszynie

Dk. Szymon Pawlus – praktyka duszpasterska w parafii Świętych Małgorzaty i Katarzyny w Kętach

Dk. Piotr Talik – praktyka duszpasterska w parafii Świętego Franciszka z Asyżu w Bielsku-Białej

 

Neoprezbiterzy

Ks. Michał Juraszczyk – mianowany wikariuszem parafii Świętego Karola Boromeusza w Koszarawie

Ks. Krzysztof Kawik – mianowany wikariuszem parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Milówce

Ks. Mateusz Kuryło – mianowany wikariuszem parafii Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Andrychowie

Ks. Bartłomiej Pluta – mianowany wikariuszem parafii Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Bielsku-Białej

Ks. Adam Płonka – mianowany wikariuszem parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bielsku-Białej

Ks. Szymon Trzepaczka – mianowany wikariuszem parafii Świętego Macieja w Bielanach

 

Wikariusze

Ks. Dariusz Byrski – mianowany wikariuszem parafii Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Łodygowicach

Ks. Michał Byrtek – mianowany wikariuszem parafii Chrystusa Króla w Bielsku-Białej

Ks. Mariusz Chwedczuk – mianowany wikariuszem parafii Świętego Jana Nepomucena w Pogwizdowie

Ks. Maciej Dąbrowski – mianowany wikariuszem parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Milówce

Ks. Łukasz Figura – mianowany wikariuszem parafii Świętej Marii Magdaleny w Międzybrodziu Bialskim

Ks. Marcin Hałas – mianowany wikariuszem parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bielsku-Białej

Ks. Piotr Honkisz – mianowany wikariuszem parafii Świętego Michała Archanioła w Łękawicy

Ks. Piotr Iwanek – mianowany wikariuszem parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kętach

Ks. Rafał Jakubiec – mianowany wikariuszem parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Oświęcimiu

Ks. Tomasz Juraszek – mianowany wikariuszem parafii Świętego Wawrzyńca Diakona i Męczennika i Świętego Kazimierza Królewicza w Rajczy

Ks. Jerzy Kajzar – mianowany wikariuszem parafii Świętego Jana Chrzciciela w Brennej

Ks. Jakub Kuliński – mianowany wikariuszem parafii Świętej Małgorzaty w Bielsku-Białej

Ks. Wojciech Lach – mianowany wikariuszem parafii Świętej Barbary w Czechowicach-Dziedzicach

Ks. Wojciech Medwid – mianowany wikariuszem parafii Świętego Maksymiliana Męczennika w Oświęcimiu

Ks. Sławomir Pietraszko – mianowany wikariuszem parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Oświęcimiu

Ks. Marcin Pomper – mianowany wikariuszem parafii Świętego Józefa w Bielsku-Białej

Ks. Grzegorz Pydych – mianowany wikariuszem parafii Świętego Maksymiliana Kolbego w Bielsku-Białej

Ks. Krzysztof Rębisz – mianowany wikariuszem parafii Świętego Józefa w Bielsku-Bialej

Ks. Roman Sala – mianowany wikariuszem parafii Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Andrychowie

Ks. Grzegorz Strządała – mianowany wikariuszem parafii Świętego Maksymiliana Męczennika w Oświęcimiu

Ks. Piotr Susfał – mianowany wikariuszem parafii Świętego Wawrzyńca Diakona i Męczennika i Świetego Kazimierza Królewicza w Rajczy

Ks. Mateusz Tomaszek – mianowany wikariuszem parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Bestwinie

Ks. Adrian Trzopek – mianowany wikariuszem parafii Matki Bożej Bolesnej w Jawiszowicach – Osiedle Brzeszcze

Ks. Henryk Waszut – mianowany wikariuszem parafii Świętego Marcina w Pisarzowicach

Ks. Mirosław Wądrzyk – mianowany wikariuszem parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Skoczowie

Ks. Tomasz Wojtyła – mianowany wikariuszem parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Skoczowie

 

Inne:

Ks. Mateusz Dudkiewicz – roczny urlop, praca duszpasterska we Włoszech

Ks. Sebastian Fajfer – mianowany ojcem duchownym Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej

Ks. Marcin Gajzler – urlop

Ks. Jerzy Gibas – urlop

Ks. Krzysztof Kurnik – mianowany rezydentem parafii Jezusa Chrystusa Odkupiciela w Czechowicach-Dziedzicach

Ks. Stanisław Morawa – mianowany Wikariuszem Biskupim ds. Sanktuariów w Diecezji Bielsko-Żywieckiej

Ks. Łukasz Tlałka – praca w Sądzie Biskupim w Bielsku-Białej, rezydent parafii Świętego Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej

Ks. Tomasz Związek – mianowany Duszpasterzem Domu Księży Emerytów w Bielsku-Białej oraz Księży Chorych i Starszych w Diecezji

 

 

 

 

 

 

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter