Hufiec Ziemi Cieszyńskiej zaprasza do wzięcia udziału w inauguracji Questu „Śladami Piastów Cieszyńskich”.


Quest to miejska gra terenowa podczas której zadaniem uczestników jest podążanie trasą wytyczoną rymowanymi wskazówkami. Podczas przygody uczestnicy zostaną oprowadzeni po miejscach związanych z rodem Piastów Cieszyńskich, jednocześnie ukazując najpiękniejsze miejsca w Cieszynie.

Podczas gry zadaniem uczestników jest rozwiązywanie zagadek, które doprowadzą ich do skarbu! W grze mogą wziąć udział grupy 2-5 osobowe (rodziny, znajomi) oraz uczestnicy indywidualni. W dniu inauguracji na grupy, które z najlepszym wynikiem przejdą trasę czekać będą nagrody. Dla wszystkich uczestników organizatorzy gwarantują poczęstunek. Udział w grze jest całkowicie bezpłatny! Brak limitu wiekowego. Data inauguracji: 22 kwietnia. Start: godzina 13:00 na rynku w Cieszynie.

Podejmujesz wyzwanie?

Zapisy na grę oraz wszelkie informacje udzielane będą pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W zgłoszeniu należy podać imiona oraz nazwiska uczestników oraz nazwę grupy. Ilość grup, które mogą wziąć udział w inauguracji jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiego zapisywania się.




Org.
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter