W ramach cyklu „w środku tygodnia”, 19 lutego br., na scenie Domu Kultury w  Bielsku-Białej Olszówce koncertował duet „Riffertone”.

Zespół ten - Albert Kokoszewski (gitara akustyczna) oraz Jarosław Krużołek (wokal) - występował na jednej scenie między innymi z Anią Dąbrowską, Natalią Kukulską, Piotrem Cugowskim i Kubą Badachem w projekcie Tribute to Michael Jackson Symfonicznie. To finaliści projektu „Zrób głośniej” organizowanego przez T-mobile, laureaci pierwszego miejsca na Międzynarodowym Festiwalu RZESZÓW CARPATHIA FESTIVAL 2012 oraz półfinaliści Must Be The Music. Grali jako support polskiej trasy Electrick Light Orchestra oraz koncertu Mick Hucknall w Sali kongresowej. Na swoim koncie mają albumy “Someday, Somewhere”, wydany w 2014 roku oraz EP “Senność” 2018 r.

Na scenie Domu Kultury w Olszówce zaprezentowali nastrojowe utwory zarówno z pierwszej płyty jak i te najnowsze. Zespół bazuje na własnym materiale,  wprowadzającym publiczność w ich własny  świat akustyczny,  pełen spokoju i piękna. Zapraszamy do fotorelacji z koncertu.

Małgorzata Motyka-Madej – kierownik DK w Olszówce / Urszula i Andrzej Omylińscy 

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter