Na IX edycję konkursu plastycznego MASKI KARNAWAŁOWE do Domu Kultury w Olszówce, wpłynęło 191 prac (w większości drogą mailową), które zostały wykonane w technikach rysunek, malarstwo, kolaż, decoupage, papieroplastyka, quilling, masy plastyczne, ceramika, techniki kombinowane.

Jury w składzie Lucyna Dobrzaniecka – kierownik DK w Wapienicy i Monika Sowa – artysta plastyk, instruktor DK w Kamienicy, oceniło prace w pięciu kategoriach wiekowych i przyznało łącznie 41 nagród i wyróżnień. Prace cechowała duża pomysłowość, różnorodność technik, ogromne zaangażowanie twórców, szczególnie w trudnym czasie pandemii.

Dyplomy i nagrody ufundowali: Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, Komisja Europejska Przedstawicielstwo Regionalne we Wrocławiu, Delikatesy Centrum, Miejski Dom Kultury.

Wszystkim laureatom, wyróżnionym oraz nauczycielom i instruktorom serdecznie GRATULUJEMY! Wyniki konkursu są przedstawione TUTAJ

Po odbiór nagród i dyplomów zapraszamy do DK Olszówka w godz. 8:00-16:00 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Prezentacja nagrodzonych w konkursie masek jest dostępna on line TUTAJ

DK Olszówka/ Urszula i Andrzej Omylińscy

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter