Dom Kultury w Olszówce zaprasza na IX Wiosenne Warsztaty Gospel & Brian Fentress, organizowane wspólnie z Parafią Ewangelicko-Augsburską w Białej. Warsztaty w dniach 7-8 maja 2022r. poprowadzi amerykański wokalista, dyrygent, kompozytor i producent Brian Fentress. Informacje i zapisy na warsztaty prowadzi Dom Kultury w Olszówce,  tel. 33 8292584, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (koszt dwudniowych warsztatów 60zł)

Podsumowaniem dwudniowych warsztatów będzie „Koncert Finałowy & Brian Fentress” pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej Pana Jarosława Klimaszewskiego, na który organizatorzy zapraszają 8 maja br. o godz. 18.00 do Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Białej. Na koncert finałowy WSTĘP WOLNY.

Wszystkie informacje w linku poniżej oraz w wydarzeniu na FB. Chętnych prosimy o kontakt telefoniczny: 338292584 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://www.mdk.bielsko.pl/dkolszowka/wydarzenie/ix-wiosenne-warsztaty-gospel-brian-fentress

https://www.facebook.com/events/366895838694489

Dr hab. Brian FENTRESS, - prof. Akademii Muzycznej w Łodzi, jest amerykańskim wokalistą, dyrygentem, kompozytorem i producentem, swobodnie poruszającym się w gatunkach pop, soul, R&B, gospel, jazz i funk. Wybitne umiejętności, czarujący, ciepły głos oraz niewyczerpana energia tego zarażającego charyzmą artysty są gwarancją niezapomnianego spotkania, podczas którego artysta wystąpi w towarzystwie instrumentalistów tworzących jego zespół. W 2014 roku Brian ukończył studia doktoranckie w Akademii Muzycznej w Gdańsku w dziedzinie dyrygentury artystycznej.

Obecnie Brian kontynuuje podróże po Europie i Ameryce Północnej jako performer i pedagog. W 2017 Brian wziął udział w VIII edycji The Voice of Poland: https://www.youtube.com/watch?v=064h0Rawjcs, którą zakończył jako finalista. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w wykonywaniu, nagrywaniu i zapewnianiu wsparcia dla nagradzanych i znanych na całym świecie artystów, takich jak: Aretha Franklin, Lyle Lovett, Kirk Franklin, Fred Hammond, Mino Cinelu, Zbigniew Wodecki, Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Marysia Sadowska, Katarzyna Cerekwicka, Mietek Szcześniak, Piotr Cugowski i TGD.

7 kwietnia 2022 Brian Fentress oraz Bielski Chór Gospel z grupą muzyków pod kierownictwem Jacka Obstarczyka, wystąpili podczas finałowego koncertu festiwalu Sacrum in Musica w BCK:
https://www.facebook.com/watch/?v=1138995676835481&extid=NS-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&ref=sharing

DK Olszówka / Urszula i Andrzej Omylińscy

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter