Zapisy na XXII Spotkanie Młodych Lednica 2000 trwają. Kolejne już spotkanie odbędzie się 2 czerwca. Hasło tegorocznej pielgrzymki młodych brzmi: „JESTEM”.

Tegoroczne spotkanie odbędzie się pod hasłem "Jestem". Organizatorzy pragną, aby każdy, kto przyjedzie na Pola Lednickie wyjechał z nich   z przekonaniem i pewnością, jak cenny jest w oczach Boga. Wydarzenie skierowane jest do młodych ludzi, ale też do każdego kto chciałby na Polach Lednickich spotkać Chrystusa. W 2017 roku na spotkanie przyjechało około 100 tys. osób, w tym również 54 osoby z Cieszyna pod przewodnictwem ks. Grzegorza Pasternaka, koordynatora wyjazdu cieszyńskiego dekanatu.

- Zapraszamy młodych na spotkanie na Polach Lednickich, które w tym roku odbędzie się 2 czerwca. Tegoroczna Lednica będzie  spotkaniem ze spojrzeniem Boga. W nim odkryjemy swoje „Jestem”. Warto spotkać się na Lednicy – w miejscu prawdziwego spojrzenia na człowieka - czytamy na stronie Parafii św. Elżbiety w Cieszynie.

Zaproszenie na XXII Spotkanie Młodych LEDNICA 2000 przyjęli m.in. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda oraz abp Wojciech Polak - Prymas Polski, który będzie celebrował tegoroczną Mszę św. W tym roku do Lednicy przyjedzie również grupa pielgrzymów z Cieszyna. Jak co roku, odwiedzą Pola Lednickie aby kolejny raz być w centrum wydarzeń.

Aktualnie trwają zapisy na spotkanie młodych na Polach Lednickich. Koszt wyjazdu wynosi 90 złotych (autokar, ubezpieczenie, pakiet lednicki). Z Cieszyna autokar wyruszy 1 czerwca o godz. 23.30, zaś powrót nastąpi w niedzielę, 3 czerwca w godzinach popołudniowych. Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę osoby dorosłej. Zapisów można dokonywać w parafii św. Elżbiety. Ilość miejsc jest ograniczona.

Gorąco zachęcamy do udziału!

Tekst: P.Staroń
Foto: R.Zięba
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter