5 grudnia, 2017 roku w Szkole Podstawowej im. Trzech Braci w Hażlachu, po raz trzeci odbędzie się konkurs pt. "OTO NARODZIŁ SIĘ WAM ZBAWICIEL".

„OTO NARODZIŁ SIĘ WAM ZBAWICIEL” jest Międzygminnym Świątecznym Konkursem Recytatorskim dla uczniów klas I-III ze Szkół Podstawowych Gmin Dębowiec, Hażlach, Zebrzydowice.

Konkurs ma na celu m.in. promowanie młodych talentów, rozwijanie wrażliwości na piękno utworów poetyckich wśród uczniów edukacji wczesnoszkolnej, doskonalenie zdolności recytatorskich, umiejętności wystąpień publicznych, integracja  społeczności  szkół  podstawowych z terenu Gminy Hażlach, Gminy Zebrzydowice oraz Gminy Dębowiec.

Jak w latach poprzednich tematem wybieranych przez uczestników utworów jest Boże Narodzenie w jego chrześcijańskim wymiarze.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 24 listopada

Relację z ubiegłorocznej edycji można zobaczyć TUTAJ

Więcej informacji można uzyskać u organizatorek:

katechetka mgr Grażyny Szymala, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

katechetka mgr Magdalena Hutyra, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.