COK "Dom Narodowy" proponuje odbiorcom kolejne wydarzenie w sieci: 8 marca o 18:00 - Dzień Kobiet: "Powróćmy jak za dawnych lat" - koncert ONLINE najpiękniejszych polskich piosenek międzywojennych.

Mimo częściowo zamkniętych granic współpraca między Cieszyńskim Ośrodkiem Kultury "Dom Narodowy" i Sceną Polską Cieszyńskiego Teatru kwitnie! Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet Teatr Cieszyński udostępni za darmo nagranie spektaklu muzycznego "Powrócimy jak za dawnych lat, czyli polskie piosenki międzywojenne", którego premiera odbyła się w 2016 r., kiedy Scena Polska obchodziła jubileusz 65-lecia istnienia. Serdecznie zapraszamy wszystkie panie (i nie tylko),
aby swoje święto spędziły z cudownymi, niezapomnianymi piosenkami w wykonaniu aktorek i aktorów Sceny Polskiej. Premiera koncertu odbędzie się w poniedziałek, 8 marca o godzinie 18.00 i będzie dostępna na profilu COK na facebooku.

W Domu Narodowym dostępne są dwie wystawy zrealizowane w ramach projektu "Ja - Tu i Teraz".

"Pię(k/t)no", to wystawa autorstwa trzech bielskich artystek: Kariny Czernek, Doroty Koperskiej i Jagody Krzywickiej, które stworzyły poruszający projekt łączący malarstwo, fotografię i poezję. Wystawa potrwa do 8.03.2021 r.

"Jej pragnienie - pozwolić sobie na bycie piękną" to wystawa Fotografii artystycznej Dara Kuźmic photo w oryginalny sposób ukazująca piękno. Wystawa będzie dostępna do 31.03.2021 r.

COK
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter