Stowarzyszenie Dwie Kreski zajmuje się pomocą kobietom w ciąży - prowadzi telefon zaufania dla kobiet, które zobaczyły Dwie Kreski na teście i w związku z tym znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

- Otaczamy kobietę opieką i troską. Pomagamy znaleźć rozwiązania - czytamy na stronie www.dwiekreski.pl

Nie musisz być z tym sama.

Stowarzyszenie buduje sieć wolontariuszy w całym kraju. - Szukamy osób, które są gotowe udzielić wsparcia potrzebującej kobiecie – bez oceniania i krytykowania. Staramy się odpowiadać na potrzeby, jakie ma kobieta, dlatego szukamy specjalistów (psychologów, lekarzy, prawników, mediatorów, doradców laktacyjnych), a także ludzi dobrej woli, którzy chcą podzielić się swoim czasem, wspomóc materialnie. Jeśli chcesz pomagać w swojej okolicy i jesteś otwarty do pomocy konkretnej kobiecie, która znalazła się w trudnej sytuacji związanej z ciążą, wystarczy że wypełnisz formularz znajdujący się poniżej - informuje Stowarzyszenie. 

Jeśli bliskie Ci są nasze wartości i chciałbyś/chciałabyś pomagać w budowaniu Stowarzyszenia w konkretnym dziale, zostać wolontariuszem telefonu zaufania lub jako specjalista wspomóc nas swoją wiedzą, doświadczeniem i czasem, napisz na mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W mailu napisz też w jakich dziedzinach mógłbyś/mogłabyś się zaangażować, to ułatwi nam kontakt i szybką organizację.
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter