- Czas rekolekcji świętych niesie w życie parafii pewnego rodzaju nowość., bo pojawia się nowy kapłan, możemy coś nowego usłyszeć i bardzo ważne jest, abyśmy na progu zadali sobie pytanie, w jaki sposób chcemy przeżyć ten czas rekolekcji. Bowiem możemy zastanowić się tylko na tym, co stanowi zewnętrzną formę rekolekcji - nad programem, nad słowem, które usłyszymy. Ale warto uświadomić sobie to, że rekolekcje nazywamy czasem świętym dlatego, że w sposób rzeczywisty w tym czasie działa Bóg - mówił podczas pierwszego dnia rekolekcji wielkopostnych ks. dr Wojciech Krawczyk.

W dniach od 31 marca do 3 kwietnia w Kościele św. Marii Magdaleny odbyły się parafialne Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadził ks. dr Wojciech Krawczyk, wykładowca Seminarium Duchownego Księży Salezjanów w Krakowie. W rekolekcjach uczestniczyli dzieci, młodzież oraz dorośli. Każdego dnia rekolekcji uczestnicy mieli okazję wysłuchać innego tematu dotyczącego wiary i życia Kościoła.

Gorąco zachęcamy do wysłuchania rekolekcji na stronie Parafii św. Marii Magdaleny. Rekolekcje Wielkopostne prowadzone przez ks. dr Wojciecha Krawczyka są dostępne tutaj:  KLIK

Tekst: P.Staroń
Foto: Parafia św. Marii Magdaleny w Cieszynie/Facebook
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter