Bless Music zajmuje się szerzeniem kultury uwielbienia w Polskim Kościele. Dokłada wszelkich starań aby inspirować, edukować i zachęcać do jeszcze bardziej świadomego i osobistego postrzegania uwielbiania.

Organizatorzy mają już za sobą prowadzenia warsztatów uwielbienia w różnych społecznościach. Poprzez prowadzenie wielu wydarzeń uwielbieniowych mieli okazję poznać potrzeby grup i zespołów w Polsce.

-Mając na względzie to, że uwielbienie jest stylem życia, ale również formą modlitwy, zauważyliśmy, że potrzebna jest edukacja, a dokładniej inspiracja do tego, by grupy, zespoły i ludzie uwielbienia pogłębiły wiedzę na temat oddawania Bogu chwały - mówi "Gwiazdce Cieszyńskiej" Symeon Czepczor i dodaje - Dla osób posługujących muzycznie- instrumentalistów, przygotowaliśmy Tutoriale Inspiracyjne. Naszym zamiarem jest to, aby każdy muzyk chrześcijański w kraju, nie tylko szkolił swój warsztat, ale bardziej świadomie używał narzędzia jakim jest instrument i poszerzał umiejętności w modlitwie i prowadzeniu jej podczas spotkań kościoła/ wspólnoty.

Dzięki platformie Bless Music osoby posługujące w grupach muzycznych, scholach, chórach, będą mogły stale inspirować się i rozwijać. To wszystko przez dostęp do wybranych tutoriali video i podscastów tematycznych.

Organizatrzy chcą aby te materiały były dostępne dla wszystkich, dlatego cały czas poszukuną partnerów, którzy chcą włączyć się w czynną promocję, jednocześnie czerpiąc z tego przedsięwzięcia własne korzyści. Bless Music jest otwarte na różne formy współpracy po to, aby uwielbienie w Polsce mogło się rozwijać.

Zachęcamy do zaznajomieniem się z Bless Music na profilu Youtube: KLIK

P.Staroń
fot. "Bless Music" Youtube
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter