Jeśli nie mamy z kim spędzić miło czasu, a bardzo zależy nam, by wyjść z domu – to z pewnością będzie świetna wiadomość.

16 lutego (tj. sobota) o godzinie 20:00 odbędzie się koncert w mieszkaniu. Trzeba przyznać, że jest to niecodzienne wydarzenie, ale z pewnością okaże się bardzo klimatyczne.

Dla publiczności zagra Seed Holden, czyli bardzo utalentowany chorwacki piosenkarz (Ljudevit Ivić), który z pewnością potrafi swoją muzyką poruszyć serca publiczności.

Aby poznać dokładny adres, pod którym odbędzie się koncert (przypominamy, że to koncert w mieszkaniu) należy wysłać e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pamiętajmy, żeby w temacie maila poinformować, iż piszemy w sprawie koncertu, a w treści zamieścić swoje imię, nazwisko oraz informację, dla ilu osób chcemy dokonać rezerwacji.

Warto jednak wiedzieć, że limit osób na koncercie wynosi 30, a za wejściówkę na koncert zapłacimy tyle, ile uznamy za słuszne. Zapraszamy również do przyniesienia swojego jedzenia, napojów, wygodnych butów (kapcie mile widziane), a nawet poduszki czy koca – z pewnością przyjemniej będzie nam się siedziało.

Zapraszamy!
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter