Dom Kultury w Olszówce zaprasza do udziału w IX edycji konkursu plastycznego MASKA KARNAWAŁOWA, przeznaczonego dla uczestników w wieku od 3 lat do … (bez ograniczenia wiekowego).

W konkursie mogą wziąć udział przedszkola, szkoły, koła plastyczne na terenie domów kultury i innych ośrodków pozaszkolnych. Mogą w nim również uczestniczyć osoby indywidualne, których pasją jest twórczość plastyczna. Jak dostarczyć prace? OSOBIŚCIE lub MAILEM :)  -osobiście do Domu Kultury w Olszówce nie zapominając o karcie zgłoszenia, -lub zrobić zdjęcie  dobrej jakości i przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.z dopiskiem „MASKA KARNAWAŁOWA-konkurs. W treści maila koniecznie zamieścić tekst: „Zapoznałem się z treścią, oraz w pełni akceptuję, zapisy i oświadczenia wynikające z Regulaminu konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej oraz określone w Regulaminie / Wydarzeniu „Maska karnawałowa".
Regulamin konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej, dostępny jest na stronie http://mdk.bielsko.pl/rodo

W karcie zgłoszenia należy wpisać wszystkie dane uczestnika: imię i nazwisko, wiek i klasę, szkołę, nazwisko instruktora. Uczniom maila powinien podpisać rodzic/opiekun. Termin nadsyłania prac plastycznych do 29 stycznia 2021 r., na adres: Dom Kultury w Olszówce, ul. Olszówka 20 D, 43-309 Bielsko-Biała lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Technika wykonania dowolna: maski, rysunki, projekty, formy przestrzenne itp.  Jury oceniać będzie: (w kilku kategoriach wiekowych) samodzielność wykonania, oryginalność pomysłu, stopień trudności (odpowiednio do wieku), ogólny wyraz artystyczny. Każda praca powinna na odwrocie zawierać następujące informacje: imię, nazwisko, wiek autora oraz klasę, adres placówki i nazwisko instruktora, pod kierunkiem którego praca powstała (nie dotyczy twórców indywidualnych).

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania na stronie: www.mdk.bielsko.pl Na niepowtarzalne KARNAWAŁOWE MASKI czekamy do 29 stycznia.  Ogłoszenie wyników na stronie MDK 10.02.2021 r o godz. 18.00

Małgorzata Motyka-Madej DK Olszówka / Urszula i Andrzej Omylińscy
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter