W dniach od 18 – 20 listopada br. w bielskiej Hali pod Dębowcem odbyły się X Targi ECO styl- zdrowa żywność, styl życia, eko rodzina i II Targi ECO Canna -  produktów konopnych.

Jest to największa taka impreza w południowej Polsce, w której brało udział ponad 250 firm z bogatą ofertą zdrowej żywności i napojów, ziół i przypraw, naturalnych kosmetyków i środków czystości, wyrobów rzemieślniczych, produktów opartych na konopiach oraz usług i produktów paramedycznych. Podczas targów odbyły się pokazy i prelekcje kulinarne, a także liczne degustacje.

Na targach byli wystawcy nie tylko z Polski, ale również z Austrii, Czech, Rumunii, Bułgarii, a także Litwy i Ukrainy.

W bogatej ofercie wystawców dużą część stanowiły certyfikowane i tradycyjne wyroby producentów żywności organicznej – jak produkty zbożowe, wędliny, nabiał, przetwory owocowe i warzywne, miody i bakalie i inne.

Pośród  wystawców na targach swoje produkty wystawili Aneta i Grzegorz Śliwka z pasieki „Skowronek” ze Starej Wsi.

Pasieka prowadzi sprzedaż miodów z własnej pasieki i produkty pszczele pyłek kwiatowy, pierzga, propolis, miody: rzepakowe, gryczane, lipowe, spadziowe, mniszkowe, wierzbowe, akacjowe, wielokwiatowe,  nawłociowe. Na Eco targach 2022 w Bielsku Białej  pasieka otrzymała wyróżnienie w konkursie Eco kryształ.

 Na bielskich targach można było zapoznać się z wieloma Eko produktami nieosiągalnymi na co dzień, uzyskać można było wiele porad na temat zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia. Była okazja zapoznać się ze zdrowotnymi walorami produktów konopnych. Wszystko w jednym miejscu i czasie. Targi odwiedziły tłumy bielszczan.

Tekst i foto: M.SzpakPodziel się artykułem:
FaceBook  Twitter